Home / KOSOVA / Ajri i ndotur në Prishtinë, ministri do të raportojë sot

Ajri i ndotur në Prishtinë, ministri do të raportojë sot

Ajri i ndotur në Prishtinë, ministri do të raportojë sot

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Problemi për ajr të ndotur po përsëritet edhe këtë vit.

Komisioni për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor sot do të mbajë mbledhje.

Rendi i ditës:

Miratimi i rendit të ditës,

Miratimi i Procesverbalit të komisionit nga mbledhja 6.11.2018;

Shqyrtimi i raportit vjetor për gjendjen e mjedisit në Kosovë për vitin 2017, i ftuar Ministri i MMPH,

Shqyrtimi i Projektligjit për Produktet Biocide,

Shqyrtimi i Projektligjit për Odën e Arkitektëve dhe Odën e Inxhinierëve në fushën e ndërtimit.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 13, 2018 10:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=367211
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ajri i ndotur në Prishtinë, ministri do të raportojë sot Ajri i ndotur në Prishtinë, ministri do të raportojë sotRating: 4.8