Home / KOSOVA / Gruaja që u tërhoq për krahësh nga Haradinaj, kishte provokuar skandal të ngjashëm në Tiranë
Gruaja që u tërhoq për krahësh nga Haradinaj, kishte provokuar skandal të ngjashëm në Tiranë

Gruaja që u tërhoq për krahësh nga Haradinaj, kishte provokuar skandal të ngjashëm në Tiranë

Gruaja që u tërhoq për krahësh nga Haradinaj, kishte provokuar skandal të ngjashëm në Tiranë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Gruaja që pretendon se është pasardhëse e familjes së Mehmet Derallës duket se i ka fiksim tubimet që organizohen për nder të ndonjë ngjarjeje historike. Ajo e dëshmoi edhe sot në 140 vjetorin e LidhjesPrizrenit se nuk e ka problem të mbajë fjalim pa e ftuar askush. Një paraqitje të ngjashme e kishte pasur edhe në Tiranë, në momentin kur po mbahej ceremonia e 100 vjetorit të pavarësisë.
Sot kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj iu desh që për disa çaste të luante rolin e sigurimit. Kjo ndodhi pasi gruaja doli në foltore, mori fjalën dhe filloi të rrëfente ngjarje nga jeta e saj.

Kryeministri e kapi për krahut zonjën dhe me forcë provoi ta largonte prej aty. Zonja reagoi duke i thënë atij se nuk mund të sillet me të ashtu.

E njëjta, situatë të ngjashme kishte provokuar edhe në Tiranë. Por, aty askush nuk kishte dalur në skenë për ta larguar. Edhe pse i pranishëm ishte edhe kryeministri, Edi Rama.

Shikojeni reagimin e saj në minutën e 5-të. /Gazeta Express

Gruaja që u tërhoq për krahësh nga Haradinaj, kishte provokuar skandal të ngjashëm në Tiranë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 10, 2018 5:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=218825
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gruaja që u tërhoq për krahësh nga Haradinaj, kishte provokuar skandal të ngjashëm në Tiranë Gruaja që u tërhoq për krahësh nga Haradinaj, kishte provokuar skandal të ngjashëm në TiranëRating: 4.8