Home / KOSOVA / Ministri Bytyqi merr pjesë në përurimin e stadiumit në Malishevë

Ministri Bytyqi merr pjesë në përurimin e stadiumit në Malishevë

Ministri Bytyqi merr pjesë në përurimin e stadiumit në Malishevë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Sot është përuruar stadium i qytetit ‘Liman Gagaj’ në Malishevë.

Në përurimin e stadiumit ka marrë pjesë edhe ministri i Arsimti, Shyqiri Bytyçi.

Me poshtë e gjeni postimin e ministrit Bytyqi:

Në Malishevë, në përurimin e stadiumit të qytetit “Liman Gegaj”.

Një mundësi e mirë për të rinjtë e qytetit të Malishevës, për sportistët, dashamirët e futbollit dhe jo vetëm, por mbi të gjitha për tifozët “Çelikët”, që në çdo moment kanë mbështetur klubet sportive të Malishevës.

Urime dashamirë të sportit në Malishevë!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 2:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381591
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ministri Bytyqi merr pjesë në përurimin e stadiumit në Malishevë Ministri Bytyqi merr pjesë në përurimin e stadiumit në MalishevëRating: 4.8