Ku të mbytem?! Me flamurin amerikan, protesta e veçantë kundër Ramës, Berishës dhe Metës

Ai është kthyer në një personazh të veçantë në Shqipëri. Proteston i vetëm me mënyrën dhe format e ndryshme nëpër rrugët e kryeqytetit.

Sot, ai ka dalë duke protestuar me flamurin amerikan dhe me një parullë rebeluese ndaj klasës politike shqiptare. “Rama thotë: E bëj Shqipërinë teatër; Berisha thotë: E bëj Shqipërinë Gërdec; Meta thotë: E bëj Shqipërinë, Venezuelë”, shkruhet në këtë parullë.

Më shkruan dhe për hallin që i kanë zënë shqiptarët, ku sipas tij populli shprehet : “Ku të mbytem?? To be or not to be”.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !