Kunata e Motrave Mustafa rregullohet bukur për Bajram, po duket si ‘kukull’ me këtë pamje

Kriza/ Franca u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet verore brenda vendit

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Kriza/ Franca u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet verore brenda vendit

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket mjaft bukur./ORAinfo/

Kriza/ Franca u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet verore brenda vendit

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !