Home / KURIOZITETE / 11 vjeçarja lind fëmijën nga vëllai i saj 14 vjeç
11 vjeçarja lind fëmijën nga vëllai i saj 14 vjeç

11 vjeçarja lind fëmijën nga vëllai i saj 14 vjeç

Një 11 vjeçare ka lindur një djalë nga vëllai i saj 14 vjeçar, ka njoftuar policia e Spanjës.

Fëmija lindi në Murica të Spanjës jug-lindore të premten, pasi u pranua në spital me dhimbje barku.

Zyrtarët e thirrur për të hetuar identitetin e babait të fëmijës, zbuluan se ishte vëllai më i madh i vajzës.

11 vjeçarja lind fëmijën nga vëllai i saj 14 vjeç

Burime pranë rastit thanë se vëllai ishte 13 vjeç kur motra e tij e vogël mbeti shtatzënë. Për këtë arsye ai nuk do të përballet me ndonjë procedurë penale sipas ligjit spanjoll, sepse ai është nën moshën e përgjegjësisë penale, shkruan DailyMail.

Vajza dhe prindërit e saj pohojnë se nuk ishin në dijeni të shtatzënisë dhe se ata shkuan në spital duke besuar se ajo kishte probleme serioze të zorrëve.

Tani do të zhvillohen testet e ADN-së për të konfirmuar pretendimet e familjes se kush është babai i fëmijës.

11 vjeçarja lind fëmijën nga vëllai i saj 14 vjeç
BPM MEDIA: 26/11/2015 Pictured Caitlin Burke,11 with her new born baby sister Elsa Monet-Burke, from Dordon, Tamworth, Caitlin helped her mother Tara Knightley with the birth at home and get her mother getting her medical assistance.

Si nëna dhe foshnja thuhet se janë duke u përmirësuar, në spitalin Virgen de la Arrixaca në Murica.

11 vjeçarja lind fëmijën nga vëllai i saj 14 vjeç

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 10:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156645
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . 11 vjeçarja lind fëmijën nga vëllai i saj 14 vjeç 11 vjeçarja lind fëmijën nga vëllai i saj 14 vjeçRating: 4.8