Home / KURIOZITETE / Babai e rrahu vajzën në shkollë, mësimdhënësit nuk bënë asgjë për ta penguar (Video)
Babai e rrahu vajzën në shkollë, mësimdhënësit nuk bënë asgjë për ta penguar (Video)

Babai e rrahu vajzën në shkollë, mësimdhënësit nuk bënë asgjë për ta penguar (Video)

Raymond Rosario nga Florida e Shteteve të Bashkuara, ishte ftuar në shkollë nga mësimdhënësit e të bijës, e cila së fundmi nuk kishte pasur sjellje të mira.

Në momentin që mësoi lajmin, ai nxori rripin dhe nisi ta godiste fuqishëm, ndërsa ende ishte në zyrat shkollore, transmeton Telegrafi.

Derisa 14-vjeçarja po përjetonte shumë dhunë, askush prej të pranishmëve, nuk bëri asgjë në përpjekje për t’i ndaluar.

Ngjarja është konsideruar si dhunë familjarë dhe kanë nisur hetime ndaj Rosario, i cili është zyrtar policor.Babai e rrahu vajzën në shkollë, mësimdhënësit nuk bënë asgjë për ta penguar (Video)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 13, 2018 8:32 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=177733
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Babai e rrahu vajzën në shkollë, mësimdhënësit nuk bënë asgjë për ta penguar (Video) Babai e rrahu vajzën në shkollë, mësimdhënësit nuk bënë asgjë për ta penguar (Video)Rating: 4.8