Home / KURIOZITETE / Babai mbyt aksidentalisht djalin, derisa po luanin në një supermarket (Video,+18)
Babai mbyt aksidentalisht djalin, derisa po luanin në një supermarket (Video,+18)

Babai mbyt aksidentalisht djalin, derisa po luanin në një supermarket (Video,+18)

Pamjet tronditëse të publikuara tregojnë një baba duke luajtur me djalin e tij në një supermarket në Guangzhou, Kinë, para se ai aksidentalisht të rrëzohej mbi të. Siç edhe mund të shihet në video, përcjell Telegrafi, fëmija ishte i kapur për duart e babait derisa ai humb ekuilibrin e tij dhe bie mbi kokën e djalit.
Shiko videon ndër reklamen do t’ju paraqitet pakë më poshtë:

Babai mbyt aksidentalisht djalin, derisa po luanin në një supermarket (Video,+18)

http://video.dailymail.co.uk/video/mol/2016/10/13/5916904843111645266/480x270_MP4_5916904843111645266.mp4?_=3

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 10:17 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156656
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Babai mbyt aksidentalisht djalin, derisa po luanin në një supermarket (Video,+18) Babai mbyt aksidentalisht djalin, derisa po luanin në një supermarket (Video,+18)Rating: 4.8