Home / KURIOZITETE / Babai shtrihet në tokë dhe vë në hundë topin e golfit, i kërkon vajzës ta godet me shkop – ajo ia huq dhe e godet në fytyrë (Video)
Babai shtrihet në tokë dhe vë në hundë topin e golfit, i kërkon vajzës ta godet me shkop – ajo ia huq dhe e godet në fytyrë (Video)

Babai shtrihet në tokë dhe vë në hundë topin e golfit, i kërkon vajzës ta godet me shkop – ajo ia huq dhe e godet në fytyrë (Video)

Nganjëherë nuk është mirë të keni besim të plotë tek fëmijët, dhe këtë gjë më së miri e dëshmon videoja e publikuar më poshtë.

Duke tentuar t’i argëtoj fëmijët me të gjitha mënyrat, një baba i përkushtuar ishte shtrirë në tokë dhe topin e golfit e kishte vënë në hundë, duke i kërkuar vajzës së vogël ta godet topin me shkop golfi, transmeton Telegrafi.

Megjithatë, ky guxim i kushtoi shtrenjtë – vajza e vogël në vend se ta godasë topin e goditi fuqishëm në fytyrë babanë e saj.

Edhe pse raportohet se nuk ka pësuar lëndime të rënda trupore, ky veprim sigurisht se do t’i shërbej si leksion që herëve tjera mos të ua plotësoj të gjitha dëshirat fëmijëve. /Telegrafi/Babai shtrihet në tokë dhe vë në hundë topin e golfit, i kërkon vajzës ta godet me shkop – ajo ia huq dhe e godet në fytyrë (Video)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 24, 2018 9:48 am ne link https://kosovatoday.com/?p=186911
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Babai shtrihet në tokë dhe vë në hundë topin e golfit, i kërkon vajzës ta godet me shkop – ajo ia huq dhe e godet në fytyrë (Video) Babai shtrihet në tokë dhe vë në hundë topin e golfit, i kërkon vajzës ta godet me shkop – ajo ia huq dhe e godet në fytyrë (Video)Rating: 4.8