Home / KURIOZITETE / Binjakët e porsalindur qajnë kur i ndajnë, ndalen kur i ribashkojnë (Video)
Binjakët e porsalindur qajnë kur i ndajnë, ndalen kur i ribashkojnë (Video)

Binjakët e porsalindur qajnë kur i ndajnë, ndalen kur i ribashkojnë (Video)

Binjakët e porsalindur fillojnë të qajnë pandërprerë në momentin që i ndajnë, kurse kur i ribashkojnë ndalen sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Vetëm disa minuta pasi i solli në jetë nëna e tyre nga Orlando e Floridës, babai i djelmoshave simpatik kishte filmuar momentin kur tentojnë t’i ndajnë infermieret dhe nuk ndalen derisa i ribashkojnë, transmeton Telegrafi.

“Gruaja ime nuk ka mundur ta sheh këtë moment, madje nuk e ka ditur se çfarë po ndodh. Kur ia tregova videon, ajo u emocionua shumë dhe është e lumtur që e kam filmuar këtë moment. Ende qajmë kur e shohim atë”, ka deklaruar Dane, babai i binjakëve.

Dyshja Lisa dhe Dane kanë edhe dy vajza, të cilat nuk po mund të ngopen me përqafimet që po ua dhurojnë vëllezërve të tyre që janë bërë të famshëm në botë fal videos së publikuar në internet. /Telegrafi/

Binjakët e porsalindur qajnë kur i ndajnë, ndalen kur i ribashkojnë (Video)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 8:57 am ne link https://kosovatoday.com/?p=181014
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Binjakët e porsalindur qajnë kur i ndajnë, ndalen kur i ribashkojnë (Video) Binjakët e porsalindur qajnë kur i ndajnë, ndalen kur i ribashkojnë (Video)Rating: 4.8