Home / KURIOZITETE / Bodybuilderit që i ra të fikët në skenë, ndërron jetë në moshën 26-vjeçare. Arsyeja do të ju shokojë (Video)
Bodybuilderit që i ra të fikët në skenë, ndërron jetë në moshën 26-vjeçare. Arsyeja do të ju shokojë (Video)

Bodybuilderit që i ra të fikët në skenë, ndërron jetë në moshën 26-vjeçare. Arsyeja do të ju shokojë (Video)

Bodybuilderit që i ra të fikët në skenë, ndërron jetë në moshën 26-vjeçare. Arsyeja do të ju shokojë (Video)

Dallas McCarver, bodybuilder i famshëm i njohur si “Big Country,” ka ndërruar jetë papritur në moshën 26-vjeçare.

E përditshmja angleze “THE SUN” raporton se është mbytur duke ngrënë ushqim.

Në mars të këtij viti McCarver shfaqi disa probleme shëndetsore dhe u rrëzua në skenë ndërsa merrte pjesë në konkrusin 2017 Arnold Classic.

“Big Country” ishte i dashuri i yllit të WWE Dana Brooke.

Brooke ka thënë për TMZ se beson se shkaku i vdekjes është mbytja me ushqim dhe nuk ka shenja keqtrajtimi apo vetvrasjeje.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/fun/bodybuilderit-qe-i-ra-te-fiket-ne-skene-nderron-jete-ne-moshen-26-vjecare-arsyeja-do-te-ju-shokoje-video-424088/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bodybuilderit që i ra të fikët në skenë, ndërron jetë në moshën 26-vjeçare. Arsyeja do të ju shokojë (Video) Bodybuilderit që i ra të fikët në skenë, ndërron jetë në moshën 26-vjeçare. Arsyeja do të ju shokojë (Video)Rating: 4.8