Home / KURIOZITETE / Bulqizë, 27-vjeçari gjendet i aksidentuar me motoçikletë, jeta e tij në rrezik

Bulqizë, 27-vjeçari gjendet i aksidentuar me motoçikletë, jeta e tij në rrezik

Bulqizë, 27-vjeçari gjendet i aksidentuar me motoçikletë, jeta e tij në rrezik

Një 27-vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Peshkopisë dhe pritet të transportohet me helikopter për në Spitalin e Traumës në Tiranë, pasi në mbrëmje është aksidentuar me motorin që udhëtonte.
Jetmir Krruca është gjetur në gjendje të rëndë në aksin Bulqizë-Peshkopi.

Ende nuk dihet nëse 27-vjeçari është përplasur nga ndonjë automjet i cili është larguar duke mos i dhënë ndihmën e parë, apo nëse kemi të bëjmë me humbje të kontrollit të drejtimit të motoçikletës nga ana e tij.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bulqizë, 27-vjeçari gjendet i aksidentuar me motoçikletë, jeta e tij në rrezik Bulqizë, 27-vjeçari gjendet i aksidentuar me motoçikletë, jeta e tij në rrezikRating: 4.8