Home / KURIOZITETE / Ç’far simbolizon TATUAZHI i fundit i KALLASHIT qe e ka bere ne shpinë ?

Ç’far simbolizon TATUAZHI i fundit i KALLASHIT qe e ka bere ne shpinë ?

Pak dite me pare Kallashi ka publkuar me nje tatuazh ne shtepine qe vet ajo se ka sqaruar se cfar simbolizon dhe per cfar e beri ate ?
Kallashi shifet se aty ka bere nje lule qe ne fakt simbulizon kariera e saje qe po zhvillohet si lule me shume arome.
Ky sukses arrin edhe ne filim e ri qe ajo vet ka thene se :

aktore …sepse dikur ju ishit aktor un sponzor ? tani un aktroj
por qmimi i biletave kinemas ku un shfaq filmin eshte shumm ? skeni prandaj sjeni 

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ç’far simbolizon TATUAZHI i fundit i KALLASHIT qe e ka bere ne shpinë ? Ç’far simbolizon TATUAZHI i fundit i KALLASHIT qe e ka bere ne shpinë ?Rating: 4.8