Home / KURIOZITETE / Dhoma e hotelit me përmasa aq të vogla, sa që krevati prekë tri mure – pamjet janë ‘mahnitëse’ (Video)
Dhoma e hotelit me përmasa aq të vogla, sa që krevati prekë tri mure – pamjet janë ‘mahnitëse’ (Video)

Dhoma e hotelit me përmasa aq të vogla, sa që krevati prekë tri mure – pamjet janë ‘mahnitëse’ (Video)

Hotelet ofrojnë dhoma të madhësive dhe formave të ndryshme, varësisht sa jeni të gatshëm për të paguar.

Por, një turist kursimtar, rezervoi dhomën e një hoteli në Hong Kong, mbeti i befasuar kur kuptoi se nuk mund të shtrihet si duhet në shtrat, transmeton Telegrafi.

Dhoma e hotelit me përmasa aq të vogla, sa që krevati prekë tri mure – pamjet janë ‘mahnitëse’ (Video)

Xavier-Justin Nagy nga Montreali i Kanadasë, ka paguar 30 dollarë gjatë nëntorit të vitit të kaluar, për të qëndruar në një hotel në qendër të qytetit dhe ka treguar eksperiencën e tij.

Në dhomën ku qëndroi, krevati i prekte tri muret dhe nuk i jepte mundësi të shtrihej si duhet, pastrimi mund të bëhej në ‘të gjitha në një tualet dhe dush’ – që do ishin makth për ata që i kanë fobi hapësirat e mbyllura.

Pas minutës së katërt, në videon e postuar më poshtë, mund ta shihni brendësinë e dhomës, jashtë të cilës është një furrë me mikrovalë, që përshkruhet sikur të jetë kuzhinë. /Telegrafi/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:43 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156245
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dhoma e hotelit me përmasa aq të vogla, sa që krevati prekë tri mure – pamjet janë ‘mahnitëse’ (Video) Dhoma e hotelit me përmasa aq të vogla, sa që krevati prekë tri mure – pamjet janë ‘mahnitëse’ (Video)Rating: 4.8