Home / KURIOZITETE / E braktisi gruaja pasi ishte shumë i shëmtuar por është penduar shumë (Video)
E braktisi gruaja pasi ishte shumë i shëmtuar por është penduar shumë (Video)

E braktisi gruaja pasi ishte shumë i shëmtuar por është penduar shumë (Video)

Historia e tij të lë pa fjalë.

Godfery Baguma e fitoi titullin si mashkulli më i shëmtuar në Uganda.

Ai arriti qëllimin të martohej me një grua të bukur të re dhe të lind fëmijë me të. Por pas një kohe ajo e braktisi pasi që familja e saj nuk e lejonte.

Pas dy muajve ajo iu kthye duke kërkuar falje, por Baguma iu përgjigj: Pasi për ty pamja ime ishte aq me rëndësi, atëherë ti nuk ke çfarë kërkon më këtu. Je e lirë nga unë.

Pas një kohe atij i buzëqeshi fati dhe e takoi gruan e tij të tanishme që është 20 vjet më e re dhe janëlumtur me tetë fëmijët që i kanë bashkë.

E braktisi gruaja pasi ishte shumë i shëmtuar por është penduar shumë (Video)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:28 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156182
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E braktisi gruaja pasi ishte shumë i shëmtuar por është penduar shumë (Video) E braktisi gruaja pasi ishte shumë i shëmtuar por është penduar shumë (Video)Rating: 4.8