Home / KURIOZITETE / Edhe pse në detyrë dhe të armatosur, u fotografuan me turiste të zhveshura – pezullohen policët (Foto)
Edhe pse në detyrë dhe të armatosur, u fotografuan me turiste të zhveshura – pezullohen policët (Foto)

Edhe pse në detyrë dhe të armatosur, u fotografuan me turiste të zhveshura – pezullohen policët (Foto)

Tre oficerë policie janë pezulluar nga puna pas paraqitjes së fotografive me turiste të zhveshura në një plazh në Cancun, Meksikë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për policët, fotografitë e të cilëve u bënë virale në Meksikë dhe jo vetëm.

Edhe pse në detyrë dhe të armatosur, u fotografuan me turiste të zhveshura – pezullohen policët (Foto)

Çfarë bie në sy është fakti se të tre policët, anëtarë të Policisë së Shtetit, gjatë kësaj kohe ishin në detyrë dhe se mbanin armë automatike me vete.

Aktiviteti i tyre kishte të bënte me dhunën e lidhur me kartelet e drogës, e cila thuhet se është rritur në rajonin e Quintana Roo në vitin e kaluar dhe po rrënon pikat e nxehta turistike të tilla si Cancún. /Telegrafi/

Edhe pse në detyrë dhe të armatosur, u fotografuan me turiste të zhveshura – pezullohen policët (Foto)

Edhe pse në detyrë dhe të armatosur, u fotografuan me turiste të zhveshura – pezullohen policët (Foto)

Edhe pse në detyrë dhe të armatosur, u fotografuan me turiste të zhveshura – pezullohen policët (Foto)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 8:53 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156462
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Edhe pse në detyrë dhe të armatosur, u fotografuan me turiste të zhveshura – pezullohen policët (Foto) Edhe pse në detyrë dhe të armatosur, u fotografuan me turiste të zhveshura – pezullohen policët (Foto)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other