Home / KURIOZITETE / Ekskluzive : Kallashi e tepron, publikon Video duke bërë seks më një mashkull (+18 VIDEO)
Ekskluzive : Kallashi e tepron, publikon Video duke bërë seks më një mashkull (+18 VIDEO)

Ekskluzive : Kallashi e tepron, publikon Video duke bërë seks më një mashkull (+18 VIDEO)

Ekskluzive : Kallashi e tepron, publikon Video duke bërë seks më një mashkull (+18 VIDEO)

Kallashi apo Donjeta Kosumi njihet për fotot provokuese që herë pas here publikon në rrjetet sociale.
Por së fundmi duket se e ka tepruar shumë pasi ka publikuar një foto gjatë raportit seksual me një mashkull.

Nuk dihet me siguri nëse është Kallashi apo jo femra në foto, por në dixhiturë ajo nuk ka lënë asnjë shënim për të qartësuar peronazhet.
Me shumë shikone foton dhe videon me poshtë..

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ekskluzive : Kallashi e tepron, publikon Video duke bërë seks më një mashkull (+18 VIDEO) Ekskluzive : Kallashi e tepron, publikon Video duke bërë seks më një mashkull (+18 VIDEO)Rating: 4.8