Home / KURIOZ / Fëmija që urinonte në afërsi, merr qendrën e vëmendjes së propozimit romantik (Video)
Fëmija që urinonte në afërsi, merr qendrën e vëmendjes së propozimit romantik (Video)

Fëmija që urinonte në afërsi, merr qendrën e vëmendjes së propozimit romantik (Video)

Kevin Przytula po i propozonte martesë Allyssa Anter, në një park në Miçigan të Shteteve të Bashkuara, kur i biri saj trevjeçar nisi të urinoi.

Familjarët po e filmonin, mbetën të habitur me të dy skenat që po ndodhnin në të njëjtën kohë, transmeton Telegrafi.

“Dua të urinoj përjashta”, ka thënë vogëlushi, në të njëjtën kohë kur i dashuri nënës saj ra në njërin gju dhe nxori unazën.

Pa e ditur se çfarë po ndodhte prapa krahëve të tij, ai i propozoi martesë dhe pranoi përgjigje pozitive prej saj, para se të kthehej dhe të shikonte se fëmijë kishte kryer nevojën fiziologjike.

Ngjarja është pëlqyer në masë të madhe, për tu shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale. /Telegrafi/Fëmija që urinonte në afërsi, merr qendrën e vëmendjes së propozimit romantik (Video)

Nga KosovaToday.com May 16, 2018 9:45 am ne link https://kosovatoday.com/?p=179582
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Fëmija që urinonte në afërsi, merr qendrën e vëmendjes së propozimit romantik (Video) Fëmija që urinonte në afërsi, merr qendrën e vëmendjes së propozimit romantik (Video)Rating: 4.8