Home / KURIOZITETE / Fshihet nga turpi, reagimi i qenit që kishte shqyer jastëkët (Video)
Fshihet nga turpi, reagimi i qenit që kishte shqyer jastëkët (Video)

Fshihet nga turpi, reagimi i qenit që kishte shqyer jastëkët (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=_xgcQ7woa2w

Fshihet nga turpi, reagimi i qenit që kishte shqyer jastëkët (Video)Jennifer Kinderman nta Teksasi i Shteteve të Bashkuara, ka gjetur jastëkët e shqyer në dysheme dhe për këtë kishte vetëm një të dyshuar.

Derisa qeni i quajtur Abby lëvizte i pa shqetësuar, tjetri me emrin Tobby po fshihej prapa frigoriferit, ngaqë ishte ai që kishte bërë rrëmujën, transmeton Telegrafi.

“Vetëm kryerësit profesionist dinë të fshehin fajin, por jo edhe qeni im”, ka shkruar Kinderman lidhur me rastin.

Më poshtë mund të shihni reagimin e kafshës shtëpiake, pasi që nuk kishte ndenjur si duhet derisa pronarja nuk ishte në shtëpi.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Fshihet nga turpi, reagimi i qenit që kishte shqyer jastëkët (Video) Fshihet nga turpi, reagimi i qenit që kishte shqyer jastëkët (Video)Rating: 4.8