Home / KURIOZITETE / E gjeti më e keqja: Niset për të takuar femrën që njohu në internet, por në takim i del bashkëshorti i saj (Video)
E gjeti më e keqja: Niset për të takuar femrën që njohu në internet, por në takim i del bashkëshorti i saj (Video)

E gjeti më e keqja: Niset për të takuar femrën që njohu në internet, por në takim i del bashkëshorti i saj (Video)

Një burrë i martuar udhëtoi 700 milje për të takuar një grua, me të cilën u njoh në internet.

Por, në vend që të gjente gruan, ai u përball me bashkëshortin e saj që ishte i shoqëruar nga miqtë.

Liu u godit publikisht me rripa në Kinë dhe momenti shokues u filmua nga kalimtarët.

Sipas mediave, ai kishte udhëtuar nga Kina qendrore për në provincën jug-perëndimore të Yunnan për të takuar zonjën Duan.

Pamjet tregojnë se si Liu ishte i lidhur në një pemë dhe goditej nga 4 burra. Turpërimi publik u pa nga të gjithë kalimtarët, të cilët nuk bënë asgjë për ta ndihmuar por filmuan ngjarjen.

Dyshohet se bashkëshorti i Duan dyshonte për rastin pasi kishte kontrolluar rrjetin e saj social.

E gjeti më e keqja: Niset për të takuar femrën që njohu në internet, por në takim i del bashkëshorti i saj (Video)
E gjeti më e keqja: Niset për të takuar femrën që njohu në internet, por në takim i del bashkëshorti i saj (Video)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=46EgH8Oqzww

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com December 18, 2017 7:13 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=131174
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E gjeti më e keqja: Niset për të takuar femrën që njohu në internet, por në takim i del bashkëshorti i saj (Video) E gjeti më e keqja: Niset për të takuar femrën që njohu në internet, por në takim i del bashkëshorti i saj (Video)Rating: 4.8