Home / KURIOZITETE / Habit biondja: Edi Rama të rrisë më shumë taksat (VIDEO)
Habit biondja: Edi Rama të rrisë më shumë taksat (VIDEO)

Habit biondja: Edi Rama të rrisë më shumë taksat (VIDEO)

Bllokimi i katër akseve kryesore në vend ka shkaktuar edhe problematika.
Në kryqëzimin e Çermës ku me qindra makina mbetën të bllokuara, shumë prej tyre humbën dhe ditën e punës.
Ata thonë se kishin mbërritur para orarit të lajmëruar por nuk u lejuan të kalonin.
“Kryeministri shumë mirë ua bë, t’ua rrisë më shumë taksat. Nuk jam kundër por duhet të pres këtu”.
“Erdha në 10 pa një çerek dhe nuk më lanë. Nuk zgjidhet gjë kështu”.
Shiko videon me posht si thot kjo bjonde…

 

 

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 5, 2018 12:29 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=162218
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Habit biondja: Edi Rama të rrisë më shumë taksat (VIDEO) Habit biondja: Edi Rama të rrisë më shumë taksat (VIDEO)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other