Home / KURIOZ / I ngecin gishtat në derën e trenit të ri, kaloi tri stacione derisa u shpëtua (Video)
I ngecin gishtat në derën e trenit të ri, kaloi tri stacione derisa u shpëtua (Video)

I ngecin gishtat në derën e trenit të ri, kaloi tri stacione derisa u shpëtua (Video)

Udhëtares paemëruar, i ngecën në mënyrë misterioze gishtat në derën e trenit të ri, iu desh të qëndronte ashtu derisa kaloi nëpër tri stacione të Londrës.

Pranë saj kishin shkuar të pranishmit dhe provuan t’ia tërhiqnin, por u frikësuar se mund t’i bëjnë më shumë dëm se dobi, transmeton Telegrafi.

I ngecin gishtat në derën e trenit të ri, kaloi tri stacione derisa u shpëtua (Video)

“Ajo ishte e qetë dhe dukej se nuk kishte dhimbje, por nuk po mund të lëvizte”, ka thënë një dëshmitar. Sipas tij, makinisti ishte njoftuar për rastin, por dera u bllokua dhe nuk hapej.

Gishtat e ngecura në derën e trenit

Kjo vjen vetëm disa ditë pasi treni Elizabeth Line është vënë në funksion, si pjesë e projektit prej 15 miliardë eurosh, për rregullimin e sistemit hekurudhor.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 16, 2018 1:52 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165581
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . I ngecin gishtat në derën e trenit të ri, kaloi tri stacione derisa u shpëtua (Video) I ngecin gishtat në derën e trenit të ri, kaloi tri stacione derisa u shpëtua (Video)Rating: 4.8