Home / KURIOZITETE / “I pritet koka” në një aksident, mjekët i ngjesin kokën fëmijës 16 muajshe (Video)
“I pritet koka” në një aksident, mjekët i ngjesin kokën fëmijës 16 muajshe (Video)

“I pritet koka” në një aksident, mjekët i ngjesin kokën fëmijës 16 muajshe (Video)

“I pritet koka” në një aksident, mjekët i ngjesin kokën fëmijës 16 muajshe (Video)Një ndërhyrje kirurgjikale shokuese është bërë në Australi, ku pas një aksidenti të frikshëm të voglit Jackson Tailer iu thyen vëretbra e parë dhe e dytë, dhe qafa nuk ishte më e ngjitur me shpinën.

Vogëlushi pësoi një aksident bashkë me nënën dhe motrën e tij të vogël, transmeton intv.

Ai si pasojë përfundoj me një prerje të vogël të kokës që shkaktoi shkëputjen e qafës nga shtylla kurrizore duke rrezikuar jetën e tij.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “I pritet koka” në një aksident, mjekët i ngjesin kokën fëmijës 16 muajshe (Video) “I pritet koka” në një aksident, mjekët i ngjesin kokën fëmijës 16 muajshe (Video)Rating: 4.8