Home / KURIOZ / Ja cilet semundje i sheron Hetem Ramadani dhe ku mund ta kontaktoni ?

Ja cilet semundje i sheron Hetem Ramadani dhe ku mund ta kontaktoni ?

Ja cilet semundje i sheron Hetem Ramadani dhe ku mund ta kontaktoni ?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ja cilet semundje i sheron Hetem Ramadani dhe ku mund ta kontaktoni ?
Ndonëse deri tani qytetarët e interesuar e kanë pasur të pamundur të kontaktojnë me të dhe të caktojnë termin, tani Hetemi ka hapur zyrën qendrore në Tiranë, ku mund ta caktoni terminin dhe trajtimi është falas.

Adresa: Zyra Qendrore “Healthy Living – Jeto Shëndetshëm”, Rezidenca Kodra e Diellit, Tiranë, Shqipëri
Nr. i telefonit: +355689000754
Ka pak muaj prej se Hetem Ramadani është bërë sensacion për të gjithë shqiptarët anë e mbanë botës dhe jo vetëm, pasi që ka arritur të shërojë shumë persona të prekur me diabet, sëmundje të zemrës, madje edhe ka arritur t’i trajtojë suksesshëm rastet me sklerozë multiple dhe kancer, shkruan Telegrafi.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 19, 2018 2:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=228714
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ja cilet semundje i sheron Hetem Ramadani dhe ku mund ta kontaktoni ? Ja cilet semundje i sheron Hetem Ramadani dhe ku mund ta kontaktoni ?Rating: 4.8