Home / KURIOZITETE / Jeep Wrangler tregon fuqinë në një hapësirë të rrezikshme (Video)

Jeep Wrangler tregon fuqinë në një hapësirë të rrezikshme (Video)

Jeep Wrangler tregon fuqinë në një hapësirë të rrezikshme (Video)Shoferi profesionist ia ka dalë të lëviz ngadalë, nëpër një shkëmb gati vertikal që ndodhet në Shtetet e Bashkuara.

Në këtë formë, ai ka treguar strukturën e fortë që ka Jeep Wrengler dhe fuqinë e mahnitshme me të cilën lëviz, transmeton Telegrafi.

Më poshtë mund të shihni ngasjen e pazakontë, e cila nuk rekomandohet të provohet ngaqë ky rast është kryer nën mbikëqyrje të afërt.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Jeep Wrangler tregon fuqinë në një hapësirë të rrezikshme (Video) Jeep Wrangler tregon fuqinë në një hapësirë të rrezikshme (Video)Rating: 4.8