Home / KURIOZITETE / Kalimtarët hipën mbi furgon për të shpëtuar fëmijën që qëndronte në dritare (Video)
Kalimtarët hipën mbi furgon për të shpëtuar fëmijën që qëndronte në dritare (Video)

Kalimtarët hipën mbi furgon për të shpëtuar fëmijën që qëndronte në dritare (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=P7uBy9IRq5U

Kalimtarët hipën mbi furgon për të shpëtuar fëmijën që qëndronte në dritare (Video)Daulet Imanzhanov ka ndaluar dy kalimtarë rasti në Astana të Kazakistanit, që ta ndihmojnë një fëmijë që po rrinte në parvazin e dritares.

Ata e kanë afruar një furgon poshtë banesës dhe kanë hipur njëri mbi tjetrin, për të shpëtuar dyvjeçaren që ishte lënë vetëm në banesë, transmeton Telegrafi.

Banorët nga shtëpitë pranë, janë bërë dëshmitarë të momentit të mahnitshëm, kur vogëlushja është shpëtuar e pa lënduar.

Përndryshe, sikur mos të intervenonin, fati saj do ishte në gjendje shumë kritike.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kalimtarët hipën mbi furgon për të shpëtuar fëmijën që qëndronte në dritare (Video) Kalimtarët hipën mbi furgon për të shpëtuar fëmijën që qëndronte në dritare (Video)Rating: 4.8