Home / KURIOZITETE / Kalon nëpër katër ndalesa rrugore, gjobitet dhe i mirret patent-shoferi (Video)
Kalon nëpër katër ndalesa rrugore, gjobitet dhe i mirret patent-shoferi (Video)

Kalon nëpër katër ndalesa rrugore, gjobitet dhe i mirret patent-shoferi (Video)

Shoferi i paemëruar që kaloi nëpër katër ndalesa, në një rrugë në Lunarkshire të Anglisë, është dënuar me gjobë dhe i është konfiskuar patet-shoferi.

Derisa treni ishte pak metra larg, ai nuk u durua dhe bëri disa manovra për të tejkaluar në pjesën tjetër, transmeton Telegrafi.

Kalon nëpër katër ndalesa rrugore, gjobitet dhe i mirret patent-shoferi (Video)

Madje, njëra prej laurave i ka rënë në kapakun e pjesës së pasme në Mercedesit, duke i shkaktuar disa gërvishtje.

Videon e postuar më poshtë, e ka shpërndarë policia që të tregojë, se ‘si nuk duhet të kalohen ndalesat’.

“Shmangia e pritjes prej disa minutave, ka mundur t’i kushtonte me jetë. Pasi të paguajë gjobën, tani i duhet të hyjë sërish për të marrë patentën”, shkruan në raportin policor.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 14, 2018 7:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165005
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kalon nëpër katër ndalesa rrugore, gjobitet dhe i mirret patent-shoferi (Video) Kalon nëpër katër ndalesa rrugore, gjobitet dhe i mirret patent-shoferi (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other