Home / KURIOZITETE / ‘KI BAB? Luani tenton ta hajë fëmijën, por ja çfarë ndodh në momentin e fundit (Video)
'KI BAB?  Luani tenton ta hajë fëmijën, por ja çfarë ndodh në momentin e fundit (Video)

‘KI BAB? Luani tenton ta hajë fëmijën, por ja çfarë ndodh në momentin e fundit (Video)

Kjo video e tmerrshme është filmuar në një kopsht zoologjik.
Luani gjigand, i vërsulet në sulm fëmijës, por në momentin e fundit, godet xhamin i cili është tejet i fortë dhe i mbron vizitorët nga kafshët.

'KI BAB?  Luani tenton ta hajë fëmijën, por ja çfarë ndodh në momentin e fundit (Video)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:56 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156289
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘KI BAB? Luani tenton ta hajë fëmijën, por ja çfarë ndodh në momentin e fundit (Video) ‘KI BAB? Luani tenton ta hajë fëmijën, por ja çfarë ndodh në momentin e fundit (Video)Rating: 4.8