Home / KURIOZITETE / Kjo është historia e dhimbshme e Kosovarit që vrau Serbin për hakmarrje (Video)
Kjo është historia e dhimbshme e Kosovarit që vrau Serbin për hakmarrje (Video)

Kjo është historia e dhimbshme e Kosovarit që vrau Serbin për hakmarrje (Video)

Biografia e një njeriu kosovar i cili jeton në kryeqytet është me plotë sfida dhe plagë shpirtërore ka përjetuar gjatë kohës sa kishte qenë fëmijë. Ndonëse çdo njeri në jetë ballafaqohet me dhimbje trupore dhe shpirtërore, përderisa ajo trupore shërohet më lehtë, kjo e fundit vështirë që mund të ketë shërim.

Bëhet fjalë për, Azem Makollin që ka rrëfyer se si ja kanë vra gjyshin në vitin 1945 serbët dhe po ashtu e kanë përsekutuar familjen e tij.

Kjo është historia e dhimbshme e Kosovarit që vrau Serbin për hakmarrje (Video)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 27, 2018 3:54 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=152664
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kjo është historia e dhimbshme e Kosovarit që vrau Serbin për hakmarrje (Video) Kjo është historia e dhimbshme e Kosovarit që vrau Serbin për hakmarrje (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other