Home / KURIOZ / Kjo nuk pritej: Vedati ‘tradhton’ “Stupcat”, shikoni çfarë ka bërë
Kjo nuk pritej: Vedati ‘tradhton’ “Stupcat”, shikoni çfarë ka bërë

Kjo nuk pritej: Vedati ‘tradhton’ “Stupcat”, shikoni çfarë ka bërë

“Stupcat” të përbërë nga treshja humoristike, Vedat Bajrami, Mensur Sfaçiu dhe Osman Azemi, janë ndër më të pëlqyerit e humorit aktual në vend.

Sinkronizimi gëzojnë mes vete, sigurisht i ka bërë kaq të dashur për publikun shqiptar, duke qenë se para profesionit, ata kanë një relacion shumë të afërt miqësor, shkruan Kosovarja.

 Kjo nuk pritej: Vedati ‘tradhton’ “Stupcat”, shikoni çfarë ka bërë

Por, si duket Vedatit i ka mbetur syri edhe në muzikë, aq sa këtë gjë e konfirmon fotoja e fundit e publikuar nga ky i fundit, teksa konfirmon se do të jetë pjesë e këngës së reperit Lumi B. E kjo nuk është hera e parë që Vedatin e shohim në një videoklip reperësh, pasi që kënga e Gjikos ishte e para ku ai mori pjesë me njërin nga rolet e shumë pëlqyera” Sahir Plisi”. Të jetë kjo një shenjë se Vedati po shkëputet dalëngadalë nga grupi i “Stupcave”?

Me sa kuptohet nga raporti i tyre, kjo gjë nuk do të ndodhë, derisa gjithçka mes tyre funksionon për mrekulli, e të tillë i do audienca.

Kjo nuk pritej: Vedati ‘tradhton’ “Stupcat”, shikoni çfarë ka bërë

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 16, 2018 1:56 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165598
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kjo nuk pritej: Vedati ‘tradhton’ “Stupcat”, shikoni çfarë ka bërë Kjo nuk pritej: Vedati ‘tradhton’ “Stupcat”, shikoni çfarë ka bërëRating: 4.8