Home / KURIOZ / Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Të gjithëve na ka ndodhur të kthehemi në shtëpi të mbushur me nervoz e mllef, pas një dite të lodhshme e të keqe.

Fotogaleria e publikuar më poshtë ju tregon se mund t’ju ketë ndodhur edhe më keq, siç u ka ndodhur protagonistëve të fotografive, transmeton Telegrafi.

Dhe kjo është një dëshmi se duhet të jemi të kënaqur që kemi shpëtuar lehtë, megjithatë nganjëherë ngjarjet e këqija kur i kujtojmë me vëmendje na duken shumë qesharake për faktin se ka ndodhur në rrethana të paqarta.

Se për çfarë bëhet fjalë shikoni fotografitë e publikuara dhe ta shihni se si fotografitë janë shkrepur në vendin dhe momentin e duhur. /Telegrafi/

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 17, 2018 8:41 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=227161
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto) Mendoni se keni pasur një ditë të keqe, këto imazhe ju dëshmojnë se ka edhe më zi (Foto)Rating: 4.8