Home / KURIOZITETE / Meshkujt preferojnë këto lloj vajzash!
Meshkujt preferojnë këto lloj vajzash!

Meshkujt preferojnë këto lloj vajzash!

Nuk ka të bëjë me bukurinë!

Kur vjen puna për në shtrat, meshkujt bëhen pak fare “të verbër”. Sipas një studimi britanik, meshkujt preferojnë femrat të shkurtra dhe nuk bëhet fjalë për shijet estetike.

Ato ndoshta nuk janë më të bukurat, por janë më të dashurat për meshkujt. Një eksperiment i realizuar me 10 mijë çifte anglezë, ka konfirmuar teorinë.

Nga pikëpamja e meshkujve, shtati i shkurtër i femrave përfaqëson për ta një dashuri perfekte. Pëlqimi është i lidhur edhe me kiminë; te gratë e shkurtra dominon estrogjeni, hormone që gjenden më pak te femrat e gjata./In Tv/

Meshkujt preferojnë këto lloj vajzash!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:29 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156185
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Meshkujt preferojnë këto lloj vajzash! Meshkujt preferojnë këto lloj vajzash!Rating: 4.8