Home / KURIOZITETE / Momente më të rrezikshme në Got Talent , shikoni ç’far bëne ky person..

Momente më të rrezikshme në Got Talent , shikoni ç’far bëne ky person..

Momente më të rrezikshme në Got Talent , shikoni ç’far bëne ky person.. Keto jane disa shkalle levizese qe personi qe ngjitet ne shkalle mbahet vetem me barazpeshen e shkalleve dhe trupit, te gjithe fillimisht e shikojne se kjo nuk do te shkoj mire edhe pse dy persona anesh jane duke ndjeke situaten qe mos te ndodh asgje…

Ne fakt personi ka arrit deri ne fund te realizoj qellimin e tije, sepse arriti ne piken e fundit edhe i ngjit ne kembe edhe me pas zbriti ne toke ku nuk ndodhi dicka e keqe, ky moment mbahet si moment me i veshtire ne Gotalents dicka interesante shikoni me posht…
fillimisht bjeri reklames me pas disa sekonda hapet video me posht…

 

 

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 22, 2018 9:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=166706
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Momente më të rrezikshme në Got Talent , shikoni ç’far bëne ky person.. Momente më të rrezikshme në Got Talent , shikoni ç’far bëne ky person..Rating: 4.8