Home / KURIOZ / Nëna mbeti e turpëruar, kur kuptoi se si bashkëshorti saj e vuri fëmijën në gjumë (Foto)

Nëna mbeti e turpëruar, kur kuptoi se si bashkëshorti saj e vuri fëmijën në gjumë (Foto)

Nëna mbeti e turpëruar, kur kuptoi se si bashkëshorti saj e vuri fëmijën në gjumë (Foto)

Prindërit përdorin metoda të ndryshme, për t’i vënë fëmijët në gjumë gjatë mesditës.

Por, një baba nga Gold Coast i Australisë ka gjetur një mënyrë shumë të pazakontë, të cilën gruaja tij Laura e quan si formë ‘jo konvencionale e ndihmës’, transmeton Telegrafi.

Ai kishte marrë një lodër, të cilën e vendosi në lodrën seksuale të gruas së tij dhe e la që të rrotullohej. Kur fëmija fjeti, ai e fiku dhe e la, por jo pa e bërë edhe një fotografi.
Nëna mbeti e turpëruar, kur kuptoi se si bashkëshorti saj e vuri fëmijën në gjumë (Foto)

Lodrat pranë fëmijës

“Kur kuptova se çfarë kishte përdorur, më mbeti çaji në fyt. Ndjehem e turpëruar”, ka shkruar Laura.

Fotografia e postuar në Instagram, është pëlqyer më se dhjetëmijë herë, ndërsa ka pasu edhe komente të shumta.

“Mënyra më e mirë për ta përdorur këtë mjet, që ka dalë prej përdorimi për arsyet për të cilat është krijuar”, ishte një prej komenteve të shumta. /Telegrafi/Nëna mbeti e turpëruar, kur kuptoi se si bashkëshorti saj e vuri fëmijën në gjumë (Foto)

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 1, 2018 10:12 am ne link https://kosovatoday.com/?p=203052
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nëna mbeti e turpëruar, kur kuptoi se si bashkëshorti saj e vuri fëmijën në gjumë (Foto) Nëna mbeti e turpëruar, kur kuptoi se si bashkëshorti saj e vuri fëmijën në gjumë (Foto)Rating: 4.8