Home / KURIOZITETE / Nervozohet me të birin që shpërtheu tullumbacen, me të cilën do tregonte gjininë e bebes (Video)
Nervozohet me të birin që shpërtheu tullumbacen, me të cilën do tregonte gjininë e bebes (Video)

Nervozohet me të birin që shpërtheu tullumbacen, me të cilën do tregonte gjininë e bebes (Video)

Ardhja në jetë e një fëmije është shumë emocionuese për çdo prind të ri , andaj edhe organizohen ahengje me njerëzit e afërm, ku edhe tregohet gjinia do të ketë bebja.

Në këto organizime është bërë traditë që të hapet ndonjë kuti apo të shpërthehen tullumbacet, që të tregohet nëse do jetë vajzë apo djalë.

Nervozohet me të birin që shpërtheu tullumbacen, me të cilën do tregonte gjininë e bebes (Video)

Por, një grua shtatzënë nga Australia ka mbetur e nervozuar, kur i biri saj ia shpërtheu tullumbacen, derisa po nisej për në ahengun e organizuar.

Më poshtë mund të shihni vogëlushin, që vrapon me një thikë dhe më pas ndalet, mbase i penduar për veprimin që bëri.

 

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 7, 2018 7:02 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=162920
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nervozohet me të birin që shpërtheu tullumbacen, me të cilën do tregonte gjininë e bebes (Video) Nervozohet me të birin që shpërtheu tullumbacen, me të cilën do tregonte gjininë e bebes (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other