Home / KURIOZ / Ngaqe do te kemi shume termete filluan prodhimet e sigurimit ne rast gjumi!
Image result for This earthquake-proof bed turns into a safety chamber

Ngaqe do te kemi shume termete filluan prodhimet e sigurimit ne rast gjumi!

Ngaqe do te kemi shume termete filluan prodhimet e sigurimit ne rast gjumi!

Kan filluan prodhimet dhe shitjet dhe reklamimi i produkteve qe te sigurojne jeten ngaqe ne toke do te kemi shume termete edhe mendohet se do te ket shume problematika te pa parashikueshme.

Nje video qe gati te gjithe e kan pare eshte ajo qe prodhohen disa krevat qe ne te jane vendos edhe ushqimi i cili mendohet deri sa te shpetoj njeriu nga nje termet te pa menduar. Me shume flet vet video se cfar siguron nese ndodh dicka, kjo paisje eshte nje gjendje te perballoj shume peshe nuk do pesoj asnje shtypje apo dicka tjeter.
This earthquake-proof bed turns into a safety chamber

Image result for This earthquake-proof bed turns into a safety chamber

 

 

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com August 16, 2018 1:05 am ne link https://kosovatoday.com/?p=292245
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ngaqe do te kemi shume termete filluan prodhimet e sigurimit ne rast gjumi! Ngaqe do te kemi shume termete filluan prodhimet e sigurimit ne rast gjumi!Rating: 4.8