Home / KURIOZITETE / Nxënësit ‘heronj’ shpëtuan macen që kishte ngecur në tendë (Video)
Nxënësit ‘heronj’ shpëtuan macen që kishte ngecur në tendë (Video)

Nxënësit ‘heronj’ shpëtuan macen që kishte ngecur në tendë (Video)

Macen e vogël, kishte ngecur në tendën e një lokali në Sichuan të Kinës, e shpëtuan dy nxënës, përmes çadrës së kthyer së prapthi.

Derisa ende i kishin çantat e shkollës në shpinë, fëmijët pritën të qetë, derisa macja ra ngadalë në çadër dhe e zbritën poshtë, transmeton Telegrafi.

Nxënësit ‘heronj’ shpëtuan macen që kishte ngecur në tendë (Video)

“Jo të gjithë heronjtë kanë pelerina, disa janë me uniforma shkolle” si dhe “e ardhmja jonë, varet prej vogëlushëve të zgjuar si këta”, ishin nga komentet e shumta.

Videoja që mund ta shihni më poshtë, është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale kineze, duke grumbulluar shumë pëlqime.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 7, 2018 6:58 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=162900
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nxënësit ‘heronj’ shpëtuan macen që kishte ngecur në tendë (Video) Nxënësit ‘heronj’ shpëtuan macen që kishte ngecur në tendë (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other