Home / KURIOZITETE / Pinguinët kureshtarë bënë një ‘selfie’ të përkryer, me kamerën e rrotulluar (Video)
Pinguinët kureshtarë bënë një ‘selfie’ të përkryer, me kamerën e rrotulluar (Video)

Pinguinët kureshtarë bënë një ‘selfie’ të përkryer, me kamerën e rrotulluar (Video)

Eddie Gault ka kapur pamjet e këndshme të dy pinguinëve, në kamerën që e kishte lënë derisa po realizonte një dokumentar në Antarktik.

Gjallesa e goditi me sqep dhe e nuhaste pajisjen, duke menduar se është ndonjë pre që e ka zënë, derisa i shkoi pranë edhe një tjetër, transmeton Telegrafi.

Pinguinët kureshtarë bënë një ‘selfie’ të përkryer, me kamerën e rrotulluar (Video)

“Ata bënë ‘selfie’ në kamerën time. Çfarë të bënin tjetër në këtë të ftohtë” ka thënë Gault në përshkrimin e videos.

Sjelljet e tyre kureshtare, u pëlqyen shumë prej shfrytëzuesve të rrjeteve sociale, që e pëlqyen dhe e shpërndanë me shpejtësi. /Telegrafi/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:37 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156238
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pinguinët kureshtarë bënë një ‘selfie’ të përkryer, me kamerën e rrotulluar (Video) Pinguinët kureshtarë bënë një ‘selfie’ të përkryer, me kamerën e rrotulluar (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other