Home / KURIOZ / Polici ia shpëtoi jetën bebes, që iu ndërpre frymëmarrja (Video)
Polici ia shpëtoi jetën bebes, që iu ndërpre frymëmarrja (Video)

Polici ia shpëtoi jetën bebes, që iu ndërpre frymëmarrja (Video)

Jeremie Nix nga Florida e Shteteve të Bashkuara i ka shpëtuar jetën një fëmije të vogël, ndaloi së marri frymë, teksa nëna nuk dinte si ta ndihmonte.

Pasi kishte kryer turnin dhe po kthehej në shtëpi, polici ndaloi prapa një veture që po vozitej shkujdesur dhe shoferja i binte borisë, transmeton Telegrafi.

Kamera e vendosur në veturë, e ka filmuar atë teksa i ka dhënë frymëmarrje artificiale bebes, për ta dërguar pastaj vet në spital, pa pritur autoambulancën.

“Kingston është bërë më mirë dhe po e merr vetën në mënyrë të shkëlqyer, kam një lidhje të fort me shokun tim më të ri” ka thënë i emocionuar Nix.

Pas 17 vitesh punë në polici, ai është shprehur se kjo është përvoja më e mirë dhe që i ka ndryshuar jetën për të mirë.Polici ia shpëtoi jetën bebes, që iu ndërpre frymëmarrja (Video)

Nga KosovaToday.com May 13, 2018 8:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=177737
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Polici ia shpëtoi jetën bebes, që iu ndërpre frymëmarrja (Video) Polici ia shpëtoi jetën bebes, që iu ndërpre frymëmarrja (Video)Rating: 4.8