Home / KURIOZ / Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)
Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Dihet mirë që prindërit janë ekspert, kur është fjala për t’u mahitur dhe tallur më fëmijët e tyre, që t’i skuqin në mënyrën më të vrazhdë.

Por, kjo përmbledhje nga Bored Panda, tregon se si disa fëmijë, pësuan në mënyrën më të keqe të mundshme, për shkak se nuk u sjellën si duhet, i lanë obligimet pa i kryer, apo thjeshtë pse nuk bën asgjë – por, prindërit e tyre deshën të bëhen kreativ, transmeton Telegrafi.

Disa familjarë u veshën me rrobe të vjetra, që ta presin të bijën në aeroport, ndërsa të tjerë ua konfiskuan telefonat sepse nuk i kryen obligimet.

Më poshtë mund t’i shihni disa prej imazheve që do t’ju bëjnë të qeshni dhe të drithëroheni në të njëjtën kohë, por të pajtoheni se nëna dhe babai gjithmonë e kanë mirë. /Telegrafi/

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 1:07 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225097
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto) Prindërit gjetën format më kreative që të mahiten me fëmijët e tyre (Foto)Rating: 4.8