Home / KURIOZ / Qeni që po shëtiste në pjesën malore, u ndjek prej një krijese të çuditshme (Video)
Qeni që po shëtiste në pjesën malore, u ndjek prej një krijese të çuditshme (Video)

Qeni që po shëtiste në pjesën malore, u ndjek prej një krijese të çuditshme (Video)

Qeni që po shëtiste në pjesën malore, u ndjek prej një krijese të çuditshme (Video)

Pronari i paemëruar që e kishte nxjerrë qeni për shëtitje, në një pjesë malore në veri të Shteteve të Bashkuara, e filmoi atë kur hasi në një krijesë të çuditshme.

Kjo e fundit, që ngjanë shumë me një ujk, por me përmasa gjigante, u ngrit dhe nisi ta ndiqte qenin, transmeton Telegrafi.

Ende askush nuk ka dhënë ndonjë shpjegim, se çfarë mund të ketë qenë kjo kafshë, duke lënë mundësi që komentuesit e videos të japin mendime të ndryshme.

“Duhet të jetë ndonjë kafshë e rrallë që jeton në thellësi të maleve, uroj të zhduket përgjithmonë”, ka shkruar një komentues.

Në anë tjetër, ka pasur të tillë që besojnë që është ‘njeriu-ujk’, prej një legjende që tregohet në formë përralle. /Telegrafi/

Qeni që po shëtiste në pjesën malore, u ndjek prej një krijese të çuditshme (Video)

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 3:54 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225214
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Qeni që po shëtiste në pjesën malore, u ndjek prej një krijese të çuditshme (Video) Qeni që po shëtiste në pjesën malore, u ndjek prej një krijese të çuditshme (Video)Rating: 4.8