Home / KURIOZ / Reagimi i çuditshëm i maces kur shikoi një gjarpër për herë të parë (Video)
Reagimi i çuditshëm i maces kur shikoi një gjarpër për herë të parë (Video)

Reagimi i çuditshëm i maces kur shikoi një gjarpër për herë të parë (Video)

Reagimi i çuditshëm i maces kur shikoi një gjarpër për herë të parë (Video)

Gjatë vizitës te veterineri, një mace përjetoi befasinë e jetës, ku pa për herë të parë një gjarpër.

Ngjarja që është filmuar në një ordinancë në Nova Scotia të Kanadasë, është bërë virale për mënyrë se si reagoi macja, transmeton Telegrafi.

“Kështu jam unë, kur ajo që më pëlqen ma bën Like në fotografi” si dhe “ndaloi sikur bota të jetë ndarë në mes” ishin dy prej komenteve të shumta.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon macen e hutuar që qëndron në këmbët e pasme, teksa sheh reptilin që rrëshqet mbi tavolinë. /Telegrafi/

Reagimi i çuditshëm i maces kur shikoi një gjarpër për herë të parë (Video)
Reagimi i çuditshëm i maces kur shikoi një gjarpër për herë të parë (Video)
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com July 2, 2018 9:14 am ne link https://kosovatoday.com/?p=241727
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Reagimi i çuditshëm i maces kur shikoi një gjarpër për herë të parë (Video) Reagimi i çuditshëm i maces kur shikoi një gjarpër për herë të parë (Video)Rating: 4.8