Home / KURIOZITETE / Sara Carson sjell nje show me Qen për America’s Got Talent fantastike !

Sara Carson sjell nje show me Qen për America’s Got Talent fantastike !

Sara Carson sjell nje show me Qen për America’s Got Talent fantastike !
Kjo video eshte nje nder me te shikuara sepse ajo prezenton nje loje fantastike me qent e saje per American Got Talent pas gjithe kesaj ajo faleminderon te gjithe qe perkrahim ate gjat prezzentimit te saje. Ajo eshte teper e gezuar sepse mori pjese ne kete event dhe si faleminderojne te gjithe sepse ajo nuk arriti te prezentoj ate qe kishte ne mendje por sidoqoft doli dicka mire, ju rekomandoj ta shikoni dicka fantastike.
Videon mund ta shikoni me posht duke klikuar linkun ….

 

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 27, 2018 6:49 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=169316
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sara Carson sjell nje show me Qen për America’s Got Talent fantastike ! Sara Carson sjell nje show me Qen për America’s Got Talent fantastike !Rating: 4.8