Home / KURIOZITETE / Se njerëzit frikësohen kaq shumë ndaj merimangave, nuk e besoni dot (Video)

Se njerëzit frikësohen kaq shumë ndaj merimangave, nuk e besoni dot (Video)

Se njerëzit frikësohen kaq shumë ndaj merimangave, nuk e besoni dot (Video)Ka shumë njerëz që i kanë fobi merimangat.
Britma e tyre ndihet në qiell kur shohin një merimangë në dhomën e tyre, shkruan lajmi.net

Disa e konsiderojnë merimangën më të rrezikshme dhe i frikësohen më shumë asaj se sa armës kur i drejtohet.
Shikoni videon më poshtë, do të qeshni me lot.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Se njerëzit frikësohen kaq shumë ndaj merimangave, nuk e besoni dot (Video) Se njerëzit frikësohen kaq shumë ndaj merimangave, nuk e besoni dot (Video)Rating: 4.8