Home / KURIOZITETE / Seks me një gomar të infektuar, pesëmbëdhjetë adoleshentë përfundojnë në spital

Seks me një gomar të infektuar, pesëmbëdhjetë adoleshentë përfundojnë në spital

Seks me një gomar të infektuar, pesëmbëdhjetë adoleshentë përfundojnë në spitalPesëmbëdhjetë adoleshentë në një qytet rural maroken janë trajtuar për tërbim pasi thuhet se kanë pasur marrëdhënie seksuale me një gomar të infektuar.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, Të rinjtë nga Sidi Al Kamel kaluan një javë në spital, pasi u trajtuan, me dyshimin se kafsha transmetoi sëmundjen tek ata.

Incidenti tronditës thuhet se la familjet e të rinjve “në ankth dhe tmerr”.

Është marrë gjithashtu pohimi se numri aktual i infektuar mund të jetë shumë më i lartë, pasi shumë familje i morën djemtë për trajtim në spitale jashtë zonës së menjëhershme për të shmangur turpin.

Djemtë e infektuar qëndronin në spitalin Mechraa Belksiri për një javë për të marrë një vaksinim të tërbimit.

Ngjarja shpejt u bë subjekt i talljes dhe talljes në mesin e popullatës së qytetit të vogël.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Seks me një gomar të infektuar, pesëmbëdhjetë adoleshentë përfundojnë në spital Seks me një gomar të infektuar, pesëmbëdhjetë adoleshentë përfundojnë në spitalRating: 4.8