Home / KURIOZITETE / Shënon gol, mungojnë spektatorët për ta duartrokitur – futbollisti gjen “zgjidhjen”! (Video)
Shënon gol, mungojnë spektatorët për ta duartrokitur – futbollisti gjen “zgjidhjen”! (Video)

Shënon gol, mungojnë spektatorët për ta duartrokitur – futbollisti gjen “zgjidhjen”! (Video)

Ndonjëherë ju keni për të festuar arritjet tuaja dhe atë ndoshta duhet ta bëni vetë. Dhe Stefan Blanaru na tregon saktësisht se si ta bëjmë këtë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për momentin kur klubi futbollistik Hermannstadt mundi ekipin kundërshtar, Luceafarul Oradea me rezultat 4-0.

Shënon gol, mungojnë spektatorët për ta duartrokitur – futbollisti gjen “zgjidhjen”! (Video)

Në këtë ndeshje i përket divizionit të dytë të ligës rumune, Blanaru kishte shënuar dy herë.

Pas një goli të realizuar nga ai në minutën e 80-të, sulmuesi i çuditshëm shkoi drejt tribunave dhe duartrokiti shënimin e tij të pestë të sezonit.

 

 

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 20, 2018 11:17 am ne link https://kosovatoday.com/?p=166552
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shënon gol, mungojnë spektatorët për ta duartrokitur – futbollisti gjen “zgjidhjen”! (Video) Shënon gol, mungojnë spektatorët për ta duartrokitur – futbollisti gjen “zgjidhjen”! (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other