Home / KURIOZ / Sherr i madh te tragetat ne DURRES Italianet rrahin shqiptaret behet keq puna !
Image result for sherr ne tragete ne durres

Sherr i madh te tragetat ne DURRES Italianet rrahin shqiptaret behet keq puna !

Sherr i madh te tragetat ne DURRES Italianet rrahin shqiptaret behet keq puna !

Sherr i madh te tragetat ne DURRES Italianet rrahin shqiptaret behet keq puna !
Pamjet e sherrit në sheshin e trageteve në portin e Durrësit janë bërë virale në rrjetet sociale.

Përplasja ku u përfshinë me dhjetëra qytetarë që prisnin të udhëtonin me tragetin e linjës Durrës-Bari, ka nisur fillimisht mes një prej rojeve italian të kompanisë private të tragetit dhe pasagjerëve.

Këta të fundit ishin acaruar pasi prisnin që të udhëtonin drejt Italisë, por trageti që duhet të ishte nisur prej orës 12 të ditës së shtunë kishte pësuar difekt. Ata kanë qëndruar më shumë se 6 orë në pritje, por askush nuk ju ka dhënë shpjegime për vonesën.

 

Image result for sherr ne tragete ne durres

Këtë të hënë reagoi dhe Drejtoria e Policisë së Durrësit, që lajmëron se është ndaluar 35-vjeçari me inicialet I.M. banues në Itali, pasi ka goditur me sende të forta disa nga pasagjerët. Sherri masiv është vendosur nën kontroll vetëm pas ndërhyrjes së Policisë së Kufirit në portin e Durrësit.

 

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com August 14, 2018 4:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=289921
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sherr i madh te tragetat ne DURRES Italianet rrahin shqiptaret behet keq puna ! Sherr i madh te tragetat ne DURRES Italianet rrahin shqiptaret behet keq puna !Rating: 4.8