Home / KURIOZITETE / Shqetësimi i vajzës shqiptare: I dëgjoj prindrit duke bërë mardhenje, i mbylli veshët dhe qaj…(Video)
Shqetësimi i vajzës shqiptare: I dëgjoj prindrit duke bërë mardhenje, i mbylli veshët dhe qaj…(Video)

Shqetësimi i vajzës shqiptare: I dëgjoj prindrit duke bërë mardhenje, i mbylli veshët dhe qaj…(Video)

Një vajzë shqiptare ka ndarë shqetësimin e saj me prindërit që sa herë kryejnë marrëdhënie seksuale, ajo i dëgjon.Vajza rrëfen fëmijërinë e saj dhe sot që është rritur nuk mund të qetësohet nga e njëjta gjë.Lexojeni të plotë rrëfimin e kësaj vajze:Degjoj prinderit kur bejne mardhenje ne dhomen e tyre naten,Pershendetje te gjitheve!Kam nje problem qe me shoqeron qe nga femijeria. Gjdo nat pasi iki un ne dhomen time babi dhe mami…Klliko ne reklamen me posht per te par videon.

Shqetësimi i vajzës shqiptare: I dëgjoj prindrit duke bërë mardhenje, i mbylli veshët dhe qaj…(Video)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 9:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156317
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shqetësimi i vajzës shqiptare: I dëgjoj prindrit duke bërë mardhenje, i mbylli veshët dhe qaj…(Video) Shqetësimi i vajzës shqiptare: I dëgjoj prindrit duke bërë mardhenje, i mbylli veshët dhe qaj…(Video)Rating: 4.8