Home / KURIOZITETE / U shtir si një bojaxhi që donte të bënte seks me të, prostituta shqiptare i bën gjëmën

U shtir si një bojaxhi që donte të bënte seks me të, prostituta shqiptare i bën gjëmën

【中古】【AB】中古 ペンタックス K-3 ボディ ランク:AB【デジタル一眼】【中古カメラ】【中古レンズ】【中古鉄道模型】

Një prostitutë shqiptare ka ndihmuar për kapjen e një hajduti në Torino të Italisë シヤチハタ スタンプ台 HGN-3-G 大形 緑 . Ai thoshte se punonte si bojaxhi jashtë vendit, por ishte akuzuar për katër episode grabitjesh ndaj prostitutave, i fundit i ndodhur më 30 korrik.
Denoncimi i prostitutës shqiptare bëri që efektivët të identifikonin dhe arrestonin 44-vjecarin Giovanni Manfredi, i cili akuzohet edhe nga tre femra të tjera se i ka grabitur në muajin shkurt.
Nga hetimet ka rezultuar që italiani u afrohej prostitutave duke u shtirur sikur ishte interesuar për një raport seksual me to, por kur vajzat hipnin në makinën e tij, duke i kërcënuar, ai u merrte çantat me para dhe celularë. Më pas, i dëbonte nga makina dhe ia mbathte.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . U shtir si një bojaxhi që donte të bënte seks me të, prostituta shqiptare i bën gjëmën U shtir si një bojaxhi që donte të bënte seks me të, prostituta shqiptare i bën gjëmënRating: 4.8