Home / KURIOZITETE / Video/ Genta Ismajli tregon momentin kur Gena e propozoi për martesë
Video/ Genta Ismajli tregon momentin kur Gena e propozoi për martesë

Video/ Genta Ismajli tregon momentin kur Gena e propozoi për martesë

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më të famshme dhe më pa komplekse. Bëhet fjalë për Genta Ismailin. Këngëtarja ishte sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ku foli për propozimin e bujshëm që këngëtari Gena i bëri gjatë një koncerti në Gjakovë.

I ulur në gjunjë Gena iu drejtua Gentës duke e pyetur: Sot po të kërkoj dorën për martesë. A je dakord?

Genta i është përgjigjur me “Po” propozimit të Genës duke shkaktuar kështu një “lumë” komentesh në rrjetet sociale.

Por, e pyetur nga moderatori Ermal Mamaqi se si reagoi gruaja e Genës për propozimin, vetë këngëtarja tha se burri është për 7 gra

Ermal Mamaqi: Janë çmendur njerëzit, s’janë fare mirë…

Genta Ismaili: Ermal pse ma zbulove sekretin?

Ermal Mamaqi: Gruaja e Genës ishte dakort me këtë propozim?

Genta Ismaili: Burri është për 7 gra thonë… /tvklan

Video/ Genta Ismajli tregon momentin kur Gena e propozoi për martesë

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 8, 2018 2:43 am ne link https://kosovatoday.com/?p=163039
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Video/ Genta Ismajli tregon momentin kur Gena e propozoi për martesë Video/ Genta Ismajli tregon momentin kur Gena e propozoi për martesëRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other